Człowiek cały czas o czymś myśli, analizuje, zadaje sobie mnóstwo pytań i szuka odpowiedzi.

 

Tak długo będzie umysł pracować aż znajdzie usatysfakcjonującą odpowiedź – To bywa męczące. Podczas długiego procesu myślowego prowadzisz ze sobą dialog wewnętrzny. W głowie masz panel dyskusyjny. Czasami nie zdajesz sobie sprawy z tego, że rozmawiasz z mamą, tatą, rodzeństwem, z szefem, partnerem, mężem czy żoną.

 

Niektóre echa w głowie mogą pochodzić z dzieciństwa.

 

Celem spotkania jest rozpoznanie i nazwanie głosów wewnętrznych. Pozwala to zrozumieć jak o sobie myślisz, co myślisz. Czy sobie pomagasz, czy sabotujesz. Zgodzisz się ze mną, że masz w sobie krytyka wewnętrznego ? Jeśli tak to co on najczęściej podpowiada ? Jak on o Tobie myśli ?

Uświadomienie sobie głosów wewnętrznych pozwoli z nimi się skonfrontować i głębiej na poziomie ciała poczuć towarzyszące emocje.

 

Grupowe spotkanie jest wartością samą w sobie bo poznasz drugą osobę, która przeprowadzi z Tobą proces konfrontacji. A Ty pomożesz jej. Wszystko na spotkaniu wytłumaczę, pokażę. Przed ćwiczeniami w parach wszyscy wejdziemy w relaksujący, odprężający oddech. Każda nowo poznana osoba i obecność pozostałych uczestników stanie się mniej stresująca.

 

Każde krótkie grupowe ćwiczenia są dla każdego uczestnika uzdrawiające, uświadamiające czym się kieruje podejmując decyzje lub co powoduje, że ktoś boi się podjąć samodzielnie decyzje.

 

Po warsztatach odzyskujesz wiarę w ludzi, czujesz że nie jesteś sam/a.  Potrafisz nazwać swoje dialogi wewnętrzne. Zaczynasz bardziej rozumieć swoje postępowanie. Rozumiesz skąd wzięły się blokady. Jesteś bliżej siebie. Podchodzisz do siebie i innych z większym dystansem. Odnajdujesz siebie wśród nowych poznanych osób. Masz większą uważność na tu i teraz.