Zapomnij o ostrożności, daj się znać na wyższym poziomie świadomości.

 

Do technik oddechowych podchodzę z ogromnym szacunkiem. Na tej drodze nauczyłam się okazywać szacunek mojemu jestestwu. Wiem i czuję, że jestem człowiekiem – naturą, a nie tylko jej częścią. Jako człowiek – natura jestem ważna i cenna. Całościowo przeorganizowałam swoje myśli odnośnie wartości. Piszę o tym, aby przedstawić zmiany jakie pojawiają się podczas świadomego samorozwoju. Wniosłam do mojego życia spójność i obfitość. Obfitość również w znaczeniu, że dzielę się swoją wartością i pomagam innym odnaleźć drogę do swojej indywidualności. Przekazuję, nauczam jak to zrobić podchodząc do każdej ważnej osobistości w sposób indywidualny, gdyż każdy człowiek – natura posiada swoją historię i doświadczenia.

 

Jesteś człowiekiem ważnym, wartościowym i cennym.

 

O technikach oddechowych zostało napisanych wiele książek. Także w tym miejscu przedstawię na poziomie serca i umysłu skrót o tym, że warto wejść na prawdziwą i skuteczną ścieżkę samorozwoju odnajdując głębię wewnętrznego głosu. Tym kim jesteś, a jeszcze nie miałaś / nie miałeś okazji dać sobie czas, aby bliżej siebie poznać.

 

Co wnosi do życia praca ze świadomym oddechem ?

 

Warsztaty grupowe reprezentują wyciszony, spokojny aspekt psychiki. Kiedy świat wydaje się, że rozlatuje się na kawałki to ta pozycja jest powrotem do wewnętrznego błogostanu. Pozwala zbudować w sobie poczucie bezpieczeństwa, zaufanie w podejmowaniu decyzji. Zachowuje równowagę ducha co pomogą opracować najlepszy sposób postępowania w świecie zewnętrznym, w którym odgrywa się Nasze życie.

 

Każda psychika zawiera siłę naprawczą. Natura się odradza, Ty się odradzasz.

 

Dlaczego to jest tak ważne dla Ciebie ?

 

Różne sytuacje życiowe, otaczająca kultura wywołują naturalne rozdrażnienie, złość. Układ nerwowy jest podatny na różnego rodzaju dysfunkcje. Nasz stan psychiczny ulega zaburzeniom kiedy na przykład zbyt dużo doświadczamy stresu. Każdy wie, ale lekceważy wypracowanie świadomego stanu relaksu, odpoczynku w bezczynności, w odosobnieniu. To również jest ważna część człowieczego życia.

 

Jakie są korzyści ?

 

Terapia techniką oddechu trans modalnego pomaga w odzyskaniu równowagi psychicznej na poziomie umysłu, ciała i duszy. Im częściej praktykujemy stan naturalnego wyciszenia tym łatwiej odzyskujemy kontrolę nad emocjami, łatwiej jest zatrzymać się, zrozumieć i nazwać uczucia do danej osoby, sytuacji.

 

Praktyka ta również ułatwia rozpoznać rany odniesione w dzieciństwie, dzięki temu rozumiesz dlaczego w dorosłym życiu tracisz panowanie nad sobą, dlaczego straciłaś / straciłeś wiarę w siebie. Skąd w Tobie tyle lęku i strachu. Skąd dobiega Twoje wołanie o pomoc. Dlaczego od lat kierujesz się wewnętrznym krytykiem, a mniej dopuszczasz głos mądrego przewodnika, który jest łaskawy. Potrafisz odkryć skąd czerpiesz przekonania na swój temat.

 

Odkrycie blokad, ulokowanych w ciele napięć powoduje, że zaczynasz się oczyszczać. Gniew zamieniasz w siłę twórczą po to, abyś zaczęła / zaczął się rozwijać zgodnie tym kim się urodziłaś / urodziłeś. Abyś umiała / umiał się bronić stawiając granice. Łatwiej przyjdzie do Ciebie zrozumienie jak poradzić sobie z rozległym problemem życiowym czy konfliktem z najbliższą Tobie osobą. Ta wypróbowana metoda wnosi do Twojego człowieczego życia spokój, który sprzyja twórczemu wyjściu z sytuacji.

 

Czy w ten sposób masz możliwość wejść na drogę samorozwoju ?

 

Potrzebujesz zrozumieć siebie i odnowić ze sobą więź. Jest to proces dojrzewania świadomości. Zdobywasz autentyczną wiedzę o instynktownej sferze psychiki. Napotykasz dodatkowe wskazówki jak przeobrazić poczucie krzywdy, żal, smutek, wyrzuty sumienia czy poczucia winy. Odzyskujesz jasność widzenia, dzięki wnikliwemu spojrzeniu we wzorce wydarzeń w Twojej historii. Jest to wyzwalający proces, który nadaje sens i głębię Twojego życia. Jest to piękna droga w poszukiwaniu prawdy i ujrzeniu to czego do tej pory było za mgłą i oddalałaś / oddalałeś się żyjąc szybko.

 

Co będziemy robić ?

 

Pracujemy z ciałem. Uczymy się swobodnie oddychać, aby poczuć na poziomie ciała głęboki stan ukojenia, relaksu. Każde spotkanie trwa 3h. Ćwiczenia te łatwiej wykonasz poznając na miejscu techniki. Każde spotkanie jest dedykowane dla osób, które jeszcze nie praktykowały świadomej pracy z ciałem za pomocą technik oddechowych oraz dla osób, które będą po raz kolejny.

 

Czy potrzebujesz być gotowy ?

 

Wystarczy swobodnie się ubrać.

Warsztaty odbędą się jeśli będzie minimum 2 osoby, może być max 20 osób. Mam do dyspozycji nowe materace na których będziecie wykonywać ćwiczenia oddechowe, w tle będzie leciała muzyka medytacyjna.

 

Więcej informacji dowiesz się na miejscu, także nie mam możliwości żeby wszystko skrupulatnie to tutaj opisać bo jak wcześniej wspomniałam książki na ten temat zostały napisane 🙂

 

Im więcej analizujemy i zastanawiamy się czy przyjść to w końcu wchodzimy na wysokie obroty i wstrzymujemy w sobie pójście na przód. Także jeśli masz nurtujące pytania do napisz do mnie, a w innym przypadku po prostu „puść się” i przyjdź skosztować to co najbardziej lubi Twoje ciało, spokój, spokój, spokój 🙂

 

Zapisy przyjmuję drogą e-mailową. Oczywiście tylko osoby pełnoletnie. Mój email: kkukielinska@gmail.com

 

Koszt 200 zł

Poczęstunek: woda, herbata, kawa, owoce

 

Daty spotkań

 

LIPIEC 2023

wtorek 04.07.23 godz 17:00 – 20:00

poniedziałek 10.07.23 godz 18:00 – 21:00

środa 26.07.23 godz 18:00 – 21:00

 

SIERPIEŃ

wtorek 15.08.23 godz 16:00 – 19:00

WRZESIEŃ

środa 27.09.23 godz 18:00 – 21:00

PAŹDZIERNIK

środa 18.10.23 godz 18:00 – 21:00

LISTOPAD

środa 08.11.23 godz 18:00 – 21:00