Jesteś dla mnie ważną osobą i Twój problem jest dla mnie tak samo ważny jak Ty. Być może jesteś osobą wysoko wrażliwą i myślisz zbyt dużo o innych, a inni myślą za mało. Martwienie się swoim kosztem nie jest dla Ciebie dobre.

 

Jeśli nie potrafisz odmawiać to nie będziesz sobą. Spójrz, Twoje istnienie jest istotne. Jesteś naturalną, prawdziwą i autentyczną naturą wszechświata. Masz prawo tutaj i być. Masz coś do zrobienia tylko nie wiesz jak to zrobić, od czego zacząć.

 

Ludzie próbują lub będą próbować mówić Tobie co według ich powinnaś/eś zrobić bo tak wypada. Będą również Ciebie oceniać czy krytykować. Wiem to boli, przynosi cierpienie. I to spowodowało, że jesteś perfekcjonistą i to nie przynosi ulgi ? To jest mechanizm obronny żeby ukryć swoje kompleksy dlatego pragnieniem jest być widzianym tylko z tej lepszej strony. Prawda jest taka, że każdy człowiek jest niedoskonały i ma prawo popełniać błędy.

 

Nie masz wpływu na innych, Masz wpływ tylko na siebie, własne emocje.

Dlatego ważne jest, abyś kimkolwiek jesteś zaczęła/zaczął słuchać swojego wewnętrznego głosu. Żeby to zrobić proponuję na spotkaniu, na terapii żebyś poznał/a bliżej siebie. Zrozumiał/a, czego pragniesz, nad czym chcesz popracować, żeby siebie wzmocnić.

 

Możesz odnaleźć siebie w sobie. Uzdrowić przeszłość. Poczuć siebie tu i teraz. Poprzez samą rozmowę, a czasami wspomagając się technikami oddechowymi.

 

Pamiętaj każde spotkanie jest dedykowane Tobie bo jesteś dla siebie Najważniejszą osobą z którą przebywasz bez przerwy. I czas tę relację uzdrowić i przywrócić na właściwe tory.

Celem spotkania dla Ciebie jest zadbanie o swój stan psychiczny. Oto w jakiej sytuacji się znajdujesz i z kim lub bez kogo. Czy to gdzie jesteś obecnie to Twoje marzenie ? Czy wiesz kim jesteś ? Dlatego warto teraz postawić na siebie i na swój rozwój.