Każdy człowiek potrzebuje miłości i jest stworzony do kochania.
 

 

Różnica pokoleń potrafi stanowić przeszkody w porozumiewaniu się, a chcielibyście znaleźć w domu rodzinnym poczucie bezpieczeństwa, miłości, akceptacji, tolerancji. Każdy z Was pragnie zrozumienia, uważnego wysłuchania, ale napływające emocje są przeszkodą, żeby w atmosferze ciepła wyjaśnić o co Wam wszystkim chodzi. Macie potrzebę wypowiedzenia się w jakimś temacie, ale boicie się reakcji. Milczenie, ucieczka od problemów jeszcze bardziej tłamsi emocje, co może spowodować dyskomfortem, odczuciami somatycznymi w ciele.

 

Konflikty rodzinne znacząco wpływają na obszary dnia codziennego.

 

 

Na spotkaniu może pojawić się cała rodzina lub mama z córką, mama z synem. Tata z córką, tata z synem. Zdarza się, że rodzice przychodzą na przemiennie i wtedy uzdrawiamy relacje dziecka z mamą, a na kolejnej wizycie z tatą.

Nie ma i nie będzie idealnych rodziców i idealnych dzieci. Perfekcjonizm nie występuje w naturze.

 

 

Serdecznie zapraszam również rodziców, którzy adoptowali dzieci.

 

Rodziców po stracie dziecka.

 

Osoby, u których doszło do zerwania więzi rodzinnych.

 

Zapraszam również Rodziny Patworkowe.

 

 

Podstawa spotkań rodzinnych przebiega w atmosferze życzliwości. Uchwycenia i zrozumienia problemu. Nie ma i nie będzie idealnych rodziców i idealnych dzieci. Perfekcjonizm nie występuje w naturze.

Celem spotkania jest zrozumienie w jakich paradygmatach zostaliście wychowani. Jakie zasady i wartości wyznajecie w domu rodzinnym. Jak się z tym czują Wasze dzieci. Czy nadal to co jedni uważają za ważne jest istotne dla pozostałych członków rodziny. Na ile dajecie sobie pozwolenie w byciu sobą, a na ile próbujecie siebie zmienić. W przyjrzeniu się temu, gdzie i co spowodowało, że rodzina zaczyna się oddalać.