W każdej chwili swojego życia jesteś Ty ze sobą, natomiast ludzie wokół Ciebie widzą niewielką część tego kim jesteś. Żeby odnaleźć ukojenie w chaosie życia codziennego, należy odnaleźć wrodzoną własną wartość, aby przestać opierać się na cudzej indywidualności.

Dla zdrowia psychicznego, ważna jest zdrowa samoocena i świadomość, że jesteś osobą ważną, wartościową, cenną !!!

Opierając codzienne życie w poczuciu własnej wartości: 

 •  Nie musisz mierzyć odniesionych sukcesów i porównywać się z innymi.
 • Twoja własna indywidualna wartość pozwala uwolnić się od zależności akceptacji innych, którzy uznają lub nie, czy jesteś człowiekiem sukcesu.
 • Twoja intuicja jest wrodzoną zdolnością, która troszczy się o Twoje prawidłowe podejmowanie decyzji.
 • Możesz zaoszczędzić dużo energii i czasu za wniesiony wkład w działaniu po zdefiniowaniu swoich mocnych i słabych stron. Znając siebie, potrafisz oszacować swoje umiejętności.
 • Twoja własna wartość i samoakceptacja pokazuje Tobie, że jeśli nie lubisz siebie to ciężko pracujesz nad postawą poprawności w zaspakajaniu cudzych oczekiwań, a to z kolei prowadzi do zaburzeń oraz objawów somatycznych.
 • Pracując nad odzyskaniem siebie z każdym dniem łatwiej stawiasz granice, dbając o swój stan psychiczny i doceniasz to kim jesteś.
 • Mając wiedzę opartą na ćwiczeniach już wiesz, jak odpuścić perfekcjonizm by wejść na ścieżkę samorealizacji, aby w końcu zrozumieć, że jesteś wystarczająco mądrym człowiekiem. Potrafisz wyznaczyć swój indywidualny plan działania, aby dojść do celu.
 • Uświadamiasz sobie, że bez pracy nad sobą Twoje wewnętrzne zmagania, aby zaspokoić oczekiwania społeczne, rodzinne powodują frustrację i wzywania z postawioną diagnozą. W związku z tym, że każdy człowiek ma ograniczony czas i energię, sposób w jaki chcesz wykorzystać ograniczone zasoby znacząco wpływa na jakość Twojego życia.

 

Poczucie własnej wartości i zdrowa samoocena pomaga odnaleźć sens życia.

Warunki uczestnictwa na zajęciach – warsztatach

  1.Osoba musi być pełnoletnia
  2. Osoba biorąca udział w warsztatach bierze całkowitą odpowiedzialność za swój stan zdrowia emocjonalnego i fizycznego zarówno podczas zajęć, jak i po zajęciach
  3. Osoby będące w trakcie leczenia psychiatrycznego, osoby po kryzysach emocjonalnych lub w ciężkiej depresji obowiązkowo muszą skonsultować wizytę na warsztatach ze swoim prowadzącym lekarzem lub terapeutą.
  4. Zalecam również wszystkim potencjalnym uczestnikom do indywidualnej konsultacji ze mną w kwestiach warsztatów oraz ich wpływu na stan zdrowia.
  5. Warsztaty z oddechem transmodalnym to głębsza forma terapii:
  – to proces uwolnienia, ekspresji a przede wszystkim integracji uczuć w swoim ciele
  – uwolnienie traumatycznych wydarzeń
  – redukcja napięć decydujących o kondycji fizycznej i zdrowotnej
  6. Na zajęcia nie wolno przychodzić pod wpływem alkoholu oraz żadnych środków odurzających, takie osoby konsekwentnie będą wypraszane z zajęć.
  7. W czasie każdych zajęć masz pełne prawo odmówić odpowiedzi na pytania, a także zrezygnować z poszczególnych ćwiczeń, jeśli uważasz, że mogą one negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie.
  8. Uczestnicy są zobowiązani do dyskrecji na temat innych osób, które brały udział w tych samych warsztatach. Po zajęciach nie rozmawiamy na temat tego co odbywało się na warsztatach.

 

Przeciwskazania:
– przyjmowanie leków psychotropowych
– uzależnienie od różnych substancji szkodliwych
– stany pooperacyjne
– epilepsja
– tętniak
– astma(koniecznie weź inhalator)

 

Łódź – Śródmieście Ul. Narurowicza 86 (budynek szkoły jęz.ang Loyd Woodley)
Inwestycja całość -1200 zł
Jeden moduł – 300 zł

Zapisy oraz indywidualne pytania przygotowujące do warsztatów na maila: kkukielinska@gmail.com