Udzielam się również medialnie. 

*Zostałam wyróżniona certyfikatem jakości za opinię moich pacjentów za rok 2021 oraz za 2022. Są to opinie wystawione na podstawie przeprowadzonych konsultacji psychologicznych oraz długotrwałych terapii. Dziękuję za zaufanie. Jest mi niezmiernie miło, że mogę być z Wami bliżej i towarzyszyć w tak trudnym dla Was niekiedy czasie oraz być świadkiem również Waszych sukcesów. Jesteście dla mnie ważni, a pracę psychologa wykonuję z głębi serca.

*Odebrałam statuetkę „Diament Kobiecego Biznesu 2022” – wyróżnienie, które potwierdza jakość usług, rzetelność i profesjonalizm w tym działanie zgodne z etyką biznesową. 

* Niezmiernie mi miło poinformować, że wzięłam udział w książce „Decyzja, która zmieniła życie„. Na łamach książki podzieliłam się swoją historią, dobrym i przykrym doświadczeniem. Zostałam nagrodzona przez Prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu statuetką Silna i Odważna 2022. Jestem dumna że nagrodę odbierałam w towarzystwie psychoterapeutki Katarzyny Miller, Jakuba Bączka przedsiębiorcy i mentora. Katarzyny Bondy pisarki, Moniki Richardson, Blue Cafe.

Jestem ekspertką i występuję gościnnie w Polskim Radio Kierowców. 

Jestem ambasadorką Kampanii
„Nie hejtuję, motywuję!”
Mam okazję występować w wielu miejscach
tj: Ośrodki Kultury
Wielokrotnie jestem zapraszana jako panelistka na biznesowe eventy
Otrzymałam nagrodę „Silna i odważna” w związku z moim udziałem w książce: „Decyzja, która zmieniła życie”
Możecie mnie spotkać również w szkołach, gdzie staram się opowiedzieć dzieciom jakie konsekwencje niesie za sobą hejt