Tylko z odpowiednią wiedzą, wiesz jak zadbać o jakość myśli, które wpływają na Twoje intencje działania ☝️
Kolejne nasze spotkanie dedykujemy zabieganym osobom 🏃‍♀️🏃 odpowiedzialnym za siebie, za rodzinę, dzieci, psa czy kota. Zbyt dużo pracy, obowiązków, wykonywania wielu rzeczy powoduje ścisk w żołądku 🤢 aby zdążyć na czas 🤑 A teraz nadszedł Czas dla Ciebie, żeby odpuścić coś, odłożyć to coś na chwilę na bok, żeby podładować swoją energię 🧘‍♂️🧘‍♀️
Więc szykujemy dla Was przestrzeń,🪽🪷 żeby odpocząć, oddychać, zatrzymać się na chwilę.
Każdy człowiek ma różne doświadczenia i inną historię, Ale pragnienia odczucia akceptacji, zrozumienia, przynależności, samozbliżenia, samorealizacji jest bardzo pożądane.
Masz w sobie MOC, żeby zmienić swoje nastawienie, a ona z kolei przywraca siłę.
Nauczmy się wspólnie celebrować dobry nastrój. Na warsztatach panuje sympatyczna, przyjazna atmosfera. Ten dobry nastrój staje się symbolem promyka, który przypomina kiedy jesteśmy sami, że nadal tli się w nas MOC, a esencja to źródło czystego dobra w człowieku. Masz to w sobie.
Z MOCY wypływa siła, a z siły wiara w wartości. Spójrz jak to wszystko pięknie z siebie wypływa, krzyżuje się, łączy, a nawet jak zapragniesz to połączy Ciebie z Twoją energią.
Na Naszych warsztatach ćwiczysz życiodajny oddech, odczuwasz w sobie przepływającą energię. Zaczynasz słyszeć to co za głuszone. Odczuwasz to, co zapomniane. Każdy świadomy oddech to samo zbliżenie do serca, ciała, umysłu. Odpływa strach, żal, smutek, przypływa odprężenie, spokój, radość.
Nabywasz wiedzę jak podtrzymywać dobrą energię, ćwiczysz uważność i jak korzystać ze swoich naturalnych zasobów.
Ćwiczysz jak czuć się swobodnie w nowym miejscu, z nowymi ludźmi.
Podczas spotkania dostępna będzie herbata☕️kawa☕️ woda mineralna
 
🎊Zaczynamy o godz 12:00
Na początku Kasia Misiak – Ways wprowadzi Was w tajniki spokojnego oddechu z użyciem olejków aromaterapeutycznych. Zrelaksujecie się, odprężycie, puścicie to co czego się kurczowo trzymacie, żeby zadbać dziś o siebie.
Kasia olejkami eterycznymi interesuje się już bardzo długo, ale ciągłe poszukiwania wciąż nowego zapachu odpowiedniego tylko dla niej sprawiło, że trafiła wreszcie na olejki eteryczne, które do niej przemówiły. Wąchając je poczuła ten zapach całą sobą i może dlatego niektórzy nazywają je olejkami eterycznymi klasy terapeutycznej, bo częstokroć wykorzystywane są w różnych terapiach i pomagają dotrzeć do naszych emocji, do głębi w nas.
Od 4 lat jest pasjonatką tych cudownych substancji. Wzbogaca to jej życie, przynosi ogromny komfort w codzienności i wielką ulgę w sytuacjach kryzysowych. Po wielu warsztatach i kilku szkoleniach, między innymi w Państwowym Instytucie Aromaterapii w Warszawie wciąż poszerza swoją wiedzę o Olejkach Eterycznych. Używa olejków codziennie będąc żoną, mamą 4-ki dzieci, gospodynią w domu oraz w pracy terapeutycznej i śmiało może powiedzieć, iż wiedza ta pomaga niesamowicie w dzisiejszych czasach. Dlatego też zaprasza serdecznie na to wydarzenie, na którym podzieli się najważniejszymi informacjami o Aromaterapii, która właściwie staje się odrębną gałęzią nauki.

Olejki pomagają:
🍀Pobudzić się, kiedy coś przytłumia,
🍀Otoczyć się pozytywną energią, gdy wokoło jest dużo negatywnej,
🍀Stworzyć w domu odrobinę leśnych zapachów, aby przybliżyć naturę do Twojego wnętrza,
🍀Rozproszyć nutę cytrusów, gdy chcesz poprawić nastrój w jesienne dżdżyste poranki,
🍀Poczuć otulające zapachy ciepłych aromatycznych kwiatów, gdy jest Tobie chłodno w zimowe wieczory.
 
A w czasie przeziębień i przeróżnych infekcji, Kasia wspiera się aromatami z ziół, które sprawiają, że szybciej i łatwiej dochodzi do siebie i zapobiega w rozprzestrzenianiu się infekcji na reszcie domowników.
Na spotkaniu opowie kilka ciekawych informacji o olejkach eterycznych, m.in. jak powstają, skąd pochodzą, jak i gdzie kupować, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze, które olejki eteryczne są najlepsze do masażu, a które do użytku domowego, które są stosowane do wewnątrz, a których nie należy spożywać.
Czy wiecie, że kiedyś człowiek potrafił wyczuć wiatr, burzę czy też zbliżające się zwierzę i niebezpieczeństwo?
Zapach to jeden z najważniejszych i najstarszych zmysłów człowieka.
Od olejków eterycznych zyskasz wsparcie natury w dojściu do siebie, a od Kasi otrzymasz przyjemny czas wśród niezwykłych osób, bo przecież każdy z nas jest wyjątkowy. W przerwie skosztujesz aromatycznego ciasta, a do domu zabierzesz wiedzę i drobny upominek.
✨️Ze wsparciem przybędzie Dagmara Popa – szamanka.

Kim jest szamanka?
Szamanka to człowiek, który tworzy przestrzeń – w której drugi człowiek może się uzdrawiać.

Czym jest uzdrawianie?
Uzdrawianie to dotykanie z miłością i akceptacją tego, co wcześniej było dotknięte strachem. I wówczas zadziewa się Magia, którą każdy w sobie nosi. Jest ona w tej części nas, której nie da się zranić. Można ją przysypać traumami, jak czarnym pyłem – ale ona nadal tam jest … czysta i nieskazitelna. Jest naszym niewyczerpanym zasobem do którego zawsze możemy powrócić – bez względu jak wiele warstw pyłu – traum na nas spadnie.
Kasia Kukielińska – psycholog, terapeuta, mediator i negocjator rodzinny, praktyk oddechu wprowadzi Was w głębszą sesje oddechem transmodalnym. Poćwiczymy z odpuszczaniem to co trzymacie w swojej głowie, w ciele i duszy. Oczyścimy to co dzisiaj Was blokuje, uwiera jak kamyk w bucie, to coś co wyciska z Was łzy, wprowadza w smutek. Zrzucimy odpowiedzialność, żeby poczuć ulgę w głowie, w ciele i w duszy. Zrobimy więcej miejsca na oddech i spokój wewnętrzny, poczucie bezpieczeństwa. Ogarniemy na tyle na ile będziecie gotowi odczuwającą bezsilność do sytuacji życiowej w której jesteście i do osób z najbliższego Twojego otoczenia.
🪬Cel spotkania: Wchodzimy do przestrzeni, w której dbasz o swoje samopoczucie i obecny nastrój. Dostajesz odpowiednią wiedzę, którą możesz wprowadzić w praktykę. Doświadczasz swojej Mocy i Mądrości. Dostrzegasz, że masz w sobie coś więcej niż Ci się wydaje. To coś, co wnosi nową jakość do życia innych osób. Swoją osobą pomagasz innym. Jak widzisz, jest to przestrzeń wspólnego wsparcia, troski, zrozumienia.
Wspierają Was trzy osoby: Kasia Misiak- Ways, Dagmara Popa i Kasia Kukielińska. Dzielimy się swoją Mocą, Siłą, wiedzą, miejscem, aby Was wesprzeć.
 
Spotykamy się ul. Narutowicza 86 Łódź (kamienica szkoły jęz. ang. Lloyd Woodley)
 
Zapisy: kkukielinska@gmail.com
w tytule: warsztat 281023.
Przyjdź z osobą towarzyszącą, z kimś kto również potrzebuje o siebie zadbać.
Inwestycja 150 zł 🧿
numer konta: 59 1140 2004 0000 3402 8383 5461
Możesz zrobić ten przelew na telefon 793 147 192 ( nie blik )
Możesz zapłacić na miejscu gotówką.
 
Warunki uczestnictwa na zajęciach – warsztatach
1. Osoba musi być pełnoletnia
2. Osoba biorąca udział w warsztatach bierze całkowitą odpowiedzialność za swój stan zdrowia emocjonalnego i fizycznego zarówno podczas zajęć, jak i po zajęciach
3. Osoby będące w trakcie leczenia psychiatrycznego, osoby po kryzysach emocjonalnych lub w ciężkiej depresji obowiązkowo muszą skonsultować wizytę na warsztatach ze swoim prowadzącym lekarzem lub terapeutą.
4. Zalecam również wszystkim potencjalnym uczestnikom do indywidualnej konsultacji ze mną w kwestiach warsztatów oraz ich wpływu na stan zdrowia.
5. Warsztaty z oddechem transmodalnym to głębsza forma terapii:
– to proces uwolnienia, ekspresji a przede wszystkim integracji uczuć w swoim ciele
– uwolnienie traumatycznych wydarzeń
– redukcja napięć decydujących o kondycji fizycznej i zdrowotnej
6. Na zajęcia nie wolno przychodzić pod wpływem alkoholu oraz żadnych środków odurzających, takie osoby konsekwentnie będą wypraszane z zajęć.
7. W czasie każdych zajęć masz pełne prawo odmówić odpowiedzi na pytania, a także zrezygnować z poszczególnych ćwiczeń, jeśli uważasz, że mogą one negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie.
8. Uczestnicy są zobowiązani do dyskrecji na temat innych osób, które brały udział w tych samych warsztatach. Po zajęciach nie rozmawiamy na temat tego co odbywało się na warsztatach.
 
Przeciwskazania:
– przyjmowanie leków psychotropowych
– uzależnienie od różnych substancji szkodliwych
– stany pooperacyjne
– epilepsja
– tętniak
– astma(koniecznie weź inhalator)