Ja wiem, ze Ty wiesz dość sporo na temat rozwoju osobistego.

 

Możesz dużo czytać i zbierać wiedzę, ale potem należy teorię przekuć w praktykę. Tak, to trudne bo towarzyszy temu wstyd, brak wiary w siebie, obsesja na punkcie tego co powiedzą inni i negatywny dialog wewnętrzny, w którym słyszysz, że Ci się nie uda, albo że nie zasługujesz na nic dobrego.

 

Należy się od nazbieranej latami negatywnej opinii odłączyć i dlatego przydatne są techniki oddechowe. Jest to jedna z najlepszych technik uwalniająca od stresu, lęku, od tego co Ciebie blokuje i trzyma w miejscu.

 

Jest to najlepszy czas który możesz sobie dać. To co do tej pory czytasz to dzieje się na poziomie  umysłu, a uczestnictwo na warsztacie to praca z ciałem. Przywraca się równowaga pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Podczas oddechu czujesz błogostan, odprężenie. Otwiera się na poziomie ciała energia, która wskazuje Tobie co jest teraz potrzebne, żeby się bliżej przyjrzeć. Ta mądrość wie co jest dla Ciebie najlepsze na ten moment. Jest to czas na odblokowanie, przyjrzenie się i oczyszczenie tego co wymaga odłączenia.

Jest to niesamowite spotkanie z dogłębnym samym sobie. Jest to powrót do Ciebie, Twojej energii. Stajesz się dla siebie lekarzem obolałej duszy. Otwierasz się na uważność, współczucie, życzliwość, miłość.

 

Celem warsztatu jest dostrzec doświadczenia z perspektywy emocji, uczuć. Jest to miejsce i czas tylko dla Ciebie. Oddech pomaga uwolnić to co kryje się w podświadomości i to co zablokowane jest w Twoim ciele. Oddech uzdrawia przeszłość, leczy z poczucia winy. Pozwala być Tobie uważnym na to gdzie jesteś tu i teraz.