Terapia psychologiczna z elementami technik oddechowych łączy ze sobą umysł, ciało i dusze.

Na umysł wpływa kojąco – myśli spowalniają, głowa odpoczywa, relaksuje się. Na ciało wpływa odprężająco. Każdy wdech jest uzdrawiający, a wydech odpuszcza to co nie potrzebne.

Umysł i ciało stają się jednością. Czujesz jak wtapiasz się we własną energię i powraca dusza, twoje jestestwo. Stajesz się wolny wewnętrznie. Otacza Cię aura wewnętrznego spokoju i błogostanu.


Grupowe spotkania są niesamowitą wartością. Spotykasz ludzi o wrażliwym usposobieniu.

Każdy z uczestników dzieli się z Tobą swoją życzliwością, zrozumieniem, szacunkiem.

Twoje doświadczenia, odczucia i uczucia są w pełni dla nich zrozumiałe.


Potraficie siebie zrozumieć. Powraca do Ciebie współczucie do Twoich przykrych doświadczeń. Dostrzegasz, że inni też mieli podobne przeżycia, trudności, kryzysy, porażki. Wstyd znika. Obecność innych ludzi wpływa pozytywnie na to kim jesteś. A jesteś jak oni maturalny, prawdziwy jak drzewa, rośliny. Stajecie się sobie bliscy bo potraficie dać sobie nawzajem czego nie mogliście dostać od innych.


Na spotkaniach grupowych każda osoba jest wzbogacona o poczucie własnej wartości, szacunek, zdrową samoocenę od innych. Każdy staje się dla siebie wzmocnieniem, że jesteście ważni i potrzebni innym. Nawet nie zdajesz sobie s prawy jak Twoja obecność nie jest przypadkowa i dajesz innym nadzieję lub ktoś daje nadzieję Tobie. Dajesz potrzebującym swoją mądrość i dostajesz od innych akurat to czego potrzebujesz na ten moment.

Dlatego warsztaty grupowe na technikach oddechowych są uzdrawiające przynoszące spokój. Łagodzą ból, smutek, stres.